usługi tapicerskie

Tapicerka Samochodowa

Obicia foteli

Dokonujemy napraw obić skórzanych (i nie tylko) foteli i siedzisk wszystkich marek samochodów. Możliwe jest także wykonanie na zamówienie nowej tapicerki po wybraniu odpowiadającego materiału oraz koloru z katalogu. Możliwe jest także przesłanie zdjęcia aktualnego stanu wnętrza samochodu cw celu umożliwienia wykonania wstępnej wyceny usługi.

Po latach doświadczeń jesteśmy w stanie zmienić wygląd wnętrza Twojego samochodu, jednocześnie znacznie podnosząc jego wartość rynkową. Wielu klientów decyduje się na renowację wnętrza tuż przed sprzedażą samochodu, by podnieść jego cenę i atrakcyjność, co znacznie zwiększa szansę sprzedaży oraz skraca czas procesu poszukiwania klienta i sprzedaży.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie osobiście przyjechać i odebrać samochód, a po dokonaniu remontu odstawić go na miejsce. Dzięki tej możliwości w czasie, kiedy my będziemy przywracać dawnego ducha Twojej sportowej bryce, ty możesz bez wahania i zbędnego zawracania sobie głowy wyjechać na wakacje.

Renowacja:

- foteli przednich

- kanap tylnych

- podsufitek

- obić bocznych drzwi

Jeśli jesteś zainteresowany/na skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt

Ostatnie realizacje foteli samochodowych